تبلیغات
یه کلام حرف حساب

یه کلام حرف حساب
 
نویسندگان
لینک دوستان
صفحات جانبی
پیوندهای روزانه

این به ظاهر دانشجو"علیپور"!! کیست وچه می گوید؟!! 
هشدارنیوز - در جریان سخنرانی حسین شریعتمداری،مدیر مسئول کیهان در دانشگاه تهران که به دعوت یک تشکل دانشجویی صورت می گرفت ،فارق از به نمایش گذاشتن، نوع جدیدی از آزادی بیان و...........

این به ظاهر دانشجو"علیپور"!! کیست وچه می گوید؟!! 


هشدارنیوز - در جریان سخنرانی حسین شریعتمداری،مدیر مسئول کیهان در دانشگاه تهران که به دعوت یک تشکل دانشجویی صورت گرفت ،فارق از به نمایش گذاشتن، نوع جدیدی از آزادی بیان و واندیشه ودرود بر مخالف من! ورفتارهای عجیب والبته بسیار بصیرتی که در ان فضای دانشجویی به وجود امد ! علی رغم اینکه سخنران محترمی مانند حاج حسین شریعتمداری ، که یکی از متدین ترین ومظلومترین نیروهای با اصالت انقلابی ورزمنده دوران دفاع مقدس وسرباز همیشه حامی محرومین ومستضعفین جامعه ایران وهمیشه گوش یه فرمان ولی امر مسلمین جهان ، اجازه سخنرانی از سوی تعدادی از دانشجو نمایان ویا خد اقل می توان گفت به ظاهر دانشجو ! آنهم وابسته به جریان فتنه ای که از سوی آحاد ملت ایران محکئوم شده است پیدا نکرد.

در این مراسم که گویا با نیت وقصد قبلی وهماهنگی طراحی شده از سوی برخی از تشکل های دانشجویی که به صراحت  نشان جریان اصلاح طلبی وانهم از نوع افراطی را با خود به همراه دارند ، گروهی انگشت شمار ولی افراطی ،با حضور در سالن مربوطه ،با شعارهای بسیار نامربوط وبعضا ساختار شکنانه ، وبا سر وصدا وایجاد تنش ، درست بر عکس شعارهای شیرین آزادی بیان ، و.... که از سوی آنها برای فریب جامعه مدتهاست که مطرح است، از سخنرانی مدیر مسئول روزنامه کیهان جلو گیری و یا حد اقل از رسیدن صدای سخنان افشاگرانه ایشان به گوش سایر دانشجویان ، جلو گیری نمودند.

حال مجال پرداختن به متن وچرایی این جلسه واتفاقات مربوطه نیست ،! چراکه در این قسم رسانه های مختلف به صورت کافی ووافی پرداخته اند ، ومی گذریم ، اما آنچه بسیار مضهک وقابل توجه است ، در جلسه ای که مربوط به سخنرانی یک منتقد سرشناس وبا دعوت تشکلی به قول آقای روحانی سناسنامه دار ، در دانشگاه تهران صورت گرفته است، علی رغم اینکه به سخنران دعوت شده به صورت قانونی با سر وصدا وشعارهای بسیار بی ادبانه ،اجازه سخنرانی نمی دهند ، در کمال پر رویی ، نماینده ای جوان از سوی متشنجین آن جلسه به نام آقای علیپور که بعد از موضع گیری سرتاسر شور واحساس وجوانی ، مشخص می شود به هیج عنوان ، در جریانات سیاسی دارای دست پر اطلاعات واخبار قابل اتکایی نیست ، به پشت تریبون امده وبا طرح مطالبی بی محتوا ،پوچ ومضحک، عمق احساسات پوچ خود وگروهی که یه نمایندگی از انها برای تقابل با استاد سخن وقلم ،جناب  حسین شریعتمداری ، را به نمایش گذاشت وبدون تردید بر بصیرت ملت نسبت به واقعیت ها وحقایق ذاتی برخی فتنه گران در پوشش های مختلف ،خواهد افزود .

وحال علیپور کیست وچه می گفت؟

ایشان با توجه به اینکه بطور حتم به خوبی می داند ، همان محمد خاتمی که ایشان مدعی رهبریت جریان مورد حمایت ایشان وتیم متشنج همسو در ان جلسه است، بارها وبارها مدعی آزادی بیان وحتی درود بر مخالف من ، وحتی با اقرار برخی بزرگان جریان مربوطه وحامی خاتمی وهاشمی ! بر علیه امام حسین و امام زمان هم می توان سخن گفت وانها استیضاح نمود !!! با چه معیار وتوجیهی با سازمان بندی وطراحی از قبل ، با شارلاتان بازی وتنش وشعارهای نامربوط که حتی توهین به مقام معظم رهبری هم دیده می شد ، مانع از سخنرانی قانونی آقای شریعتمداری شدند ودر نهایت تعجب وپررویی ،برای بیان دیدگاه های بدون پشتوانه وپوچ خود ، به پشت تریبون آمده واز ان جالب تر مطالب ایشان است که اشاره می شود

مقدمتا باید اشاره نمود که این به ظاهر دانشجو،کیست ودارای چه سابقه ایست ؟!! که اینگونه حتی موجب بی آبرویی جریان معتدل اصلاح طلب می شود ، در جای خود در مطلبی دیگر مفصل پرداخته خواهد شد  

واما سخنان وی ؛

علپور نماینده به ظاهر دانشجویان ؛  ما نگران انقلاب هستیم نگران امامی هستیم که گفت میزان رأی ملت است و حال شما دارید مصادره به مطلوب می‌کنید!!!!!!!!!!!

هشدارنیوز ؛ حال ضمن اینکه مردم شهید داده وایثار گر بیشتر از این جوان جویای نام ،تحریک شده واحساساتی والبته منفعت طلب هوای نفس و......در جریان  انقلاب ونگرانی نسبت به تهدیدات وخطراتی که انقلاب را مورد هدف قرار داده است ،بوده و هستند که نشان به ان نشان ،ورودمیلیونی به عرصه 9دی که پشت فتنه گران را شکست و درادامه مگر این کشور بسیجیان وسرداران رزمنده وایثار گر کم دارد که شما که سابقه انقلابی گری ات در پرده ای از ابهام است ، به عنوان نگران انقلاب اما به کام ضد انقلاب ، فردی انقلابی وبا سابقه مانند حسین شریعتمداری را مورد هجمه ،تهمت و ...قرار میدهید؟

 مورد مهم وعجیب در سخنان این فرد ، استناد و اعلام نگرانی نسبت به منویات رهبری انقلاب "ره" می باشد که چپ وراست ،بزرگان جریان مطبوع ایشان اکثر موضع گیریهایشان در تعارض با مسیر توضیه شده توسط ان بزرگوار است .!

به عنوان نمونه ، ضد آمریکایی تر از امام چه کسی بود؟!! وحال ماجرا به کدام سمت وسو می رود ؟!! که البته ملت ایران هوشیار تر از این بازی های نافرجام عده ای ورشکسته مناقع شخصی است ، !! ضمن اینکه این آقای به ظاهر دانشجو! که تلاش داشت خود را عصبانی ، با غیرت  ورگ ورم دار ، جریان مطبوع نشان دهد ! از میزان رای ملت است ، از سخنان امام خمینی "ره" به دروغ ودر تناقض با فتنه 88 همین گروهک "مصادره به مطلوب نمود ، در حالی که حاج حسین شریعتمداری را متهم به این خصلت ذاتی جریان فتنه نمود . ابن فرد حساس وبه ظاهر با غیرت نسبت به منویات امام خمینی "ره" گویا فراموش نموده است ،آراء بیش از 67درصدی انتخابات ریاست جمهوری 88 را خود همین اقایان ،بر نتابیده ودر صدد ابطال ان بر امدند !!

الحق و النصاف ، پررویی ،دروغگویی ،سفسطه ،خیالپردازی ، و...را به حد اعلی رسانده وملت را بیسواد شمردند وفرض کردن !!!! مستلزم رفتارهای انتهاری اینگونه ، از سوی افرادی نا پخته همچچون این فرد است که واقعا مردم خود در زمان مقرر پاسخ دندان شکنی خواهند داد .

آقای علیپور درادامه ازمتهم نمودن حاج حسین شریعتمداری به انتساب به جریان حجتیه سخن گفت ، که پاسخ دندان شکن سردار قلم ، نمونه بارزی از نشان دادن بیسوادی سیاسی وتاریخی ایشان "علبپور" وداشتن صرفا عقده های شخصیتی وی نسبت به نظام داشت که در مطلبی در آینده در مورد این فرد ونیز مطالبی در این زمینه خواهیم پرداخت .

چند نکته :

در این مراسم که واقعا جا داشت با آرامش وبدون سر وصدا برگزار شود وآقایان اگر بر مقوله ازادی اعتقاد داشتند ، که شعار عوام فریبانه ای از سوی انها ،بیش نیست ! میت وانستند اگر  منطق واسناد و شبهاتی داشتند در فضای آرامی به تبادل وتضارب آراء پرداخته  ودر نتیجه مردم تصمیم راست ودروغ ادعاها را بگیرند که ......................

شعارهایی مانند ؛ رجا،فارس وکیهان ؛ رسانه های شیطان ، حکایتی غیر قابل انکار از ماهیت ضد ولایی ،ضد انقلابی ، وصهیونیستی افرادی داشت که با این سبک وسیاق ،به مردم ، برای فتنه ای دیگر ف اعلام جنگ نمودند ، که البته به قول آقای شریعتمداری اینها عرضه  فتنه ای دیگر را هرگز ندارند ، چراکه اگر گرزی در دست داشته باشند ،قبل از هر اقدامی ، به خاطر سبکی مغز واراده و.....به دنبال گرز کشیده می شوند تا .............................  با حق   منتظر افشاگری در مورد برخی از عوامل فتنه در دانشگاهها باشید .......
طبقه بندی: سیاسی،
[ دوشنبه 1 دی 1393 ] [ 12:46 ب.ظ ] [ صبا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

الهی!
اگر آنان که به تو پشت کرده اند، نگاه مهرآمیز تو را
می دیدند، بی شک از اشتیاق، قالب تهی میکردند.
نگاه سرشار از لطفت را کماکان بدرقه راهشان قرار ده
و میل به رجعت را در وجودشان تقویت کن!

****************************

کسب رتبه برتر در دومین جشنواره استانی وبلاگ نویسان بسیج اصفهان (سال 1389)
کسب رتبه برتر در دومین جشنواره وبلاگ نویسی انتخابات تجلی حماسه سیاسی از سوی بسیج صداو سیما در سطح کشور(سال 1392)

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

یه کلمه حرف حساب